Specjalista ds. sprzedaży
  • Międzybórz
Międzybórz, Międzybórz, dolnośląskie, Polska
WAJNERT MEBLE sp. z o. o.
23. 4. 2024

Wajnert Meble to polska firma rodzinna założona 1985 roku. Specjalizujemy się w produkcji i projektowaniu wysokiej jakości mebli tapicerowanych i twardych. Nasza fabryka jest jedną z największych w kraju. Jesteśmy stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwem inwestującym w nasze zespoły oraz zaplecze produkcyjne. Rozwijamy markę własną Wajnert Meble i pracujemy również dla międzynarodowych marek europejskich. Nasze produkty można znaleźć w ponad 300 salonach meblowych w całym kraju, w salonach partnerskich i sieciowych w całej Europie. Otrzymaliśmy wiele nagród potwierdzających nasze wysokie kompetencje i pozycję lidera na rynku. Działamy globalnie i lokalnie zawsze w poszanowaniu dla drugiej osoby. Wierzymy, że zespół o mocnych kompetencjach to podstawa naszego rozwoju.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nawiązywanie współpracy handlowej z firmami wykonawczymi, inwestorami, architektami,
  • utrzymywanie wysokiego poziomu relacji współpracy handlowej,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • obsługa programu Impuls,
  • sporządzanie ofert handlowych, zamówień w systemie,
  • wystawianie faktur,
  • kompletowanie, weryfikowanie i analizowanie otrzymywanych ofert od podwykonawców oraz danych z działów przygotowania produkcji,
  • analiza i monitoring rynku pod kątem przyszłych inwestycji.

NASZE WYMAGANIA:

  • komunikatywność,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych,
  • umiejętność wyznaczania i koncentracji na celach sprzedażowych,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • biegła obsługa programów pakietu Microsoft Office,
  • znajomość branży meblowej,
  • wykształcenie minimum średnie, wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem,
  • dodatkowy atut: Prawo jazdy kat. B oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość języka angielskiego (lub innego do weryfikacji) na poziomie średniozaawansowanym,
  • umiejętność pracy w zespole.

TO OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności,
  • komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze,
  • praca w miłym zespole,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • praca stacjonarna Międzybórz,
  • możliwe wyjazdy służbowe 1 do 2 razy w miesiącu w zależności od projektu.

  • Praca Międzybórz
  • Międzybórz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659