Specjalista ds. sprzedaży
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
Currenda
2. 10. 2024

Jesteśmy liderem w dziedzinie dostarczania innowacyjnych rozwiązań dla wymiaru sprawiedliwości. Nasze oprogramowanie automatyzuje procesy i usprawnia codzienną pracę kancelarii komorniczych i sądów.

Częścią Currenda Sp. z o.o. jest Wydawnictwo Currenda, publikujące książki i czasopisma prawnicze oraz Składnica Akt, świadcząca kompleksowe usługi archiwizacji dokumentacji.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów i usług na rynku sądowym oraz dla zawodów prawniczych
  • Obsługa mailowa i telefoniczna Klientów
  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie i zawieranie umów
  • Zarządzanie zamówieniami Klientów oraz nadzór nad ich płynną realizacją
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami oraz dbałość o pozytywny wizerunek firmy
  • Bardzo wysoka aktywność w budowaniu lejka sprzedażowego
  • Dokumentowanie postępów i raportowanie wyników
  • Ciągłe podnoszenie wiedzy o rozwiązaniach własnych oraz konkurencyjnych
  • Raportowanie postępów pracy z wykorzystaniem CRM

Nasze wymagania

  • Doświadczenie z obsługą Klienta Biznesowego
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność
  • Samodzielność
  • Prawo jazdy kat B

Mile widziane

  • Znajomość rynku sądowego oraz prawnego
  • Wysoka kultura osobista, rzetelność i uczciwość zawodowa
  • Znajomość narzędzia Jira, Confluence.

To oferujemy

  • Środowisko pracy, w którym pracownicy, niezależnie od różnic pomiędzy nimi, mają szansę na pełne wykorzystanie swojego potencjału.
  • Stawiamy na inkluzywność, a to coś więcej niż przeciwdziałanie dyskryminacji. To nasze celowe działanie na rzecz wykorzystania różnorodnych punktów widzenia, doświadczeń, pomysłów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdynia
  • Specjalista ds. transportu Gdynia
  • Specjalista ds. HR Gdynia
  • Specjalista ds. turystyki Gdynia
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdynia
  • Specjalista ds. finansów Gdynia
  • Specjalista ds. reklamy Gdynia
  • Specjalista ds. Zakupów Gdynia
  • Specjalista ds. marketingu Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116