Specjalista ds. Sprzedaży
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
IDEA Commerce S.A.
16. 9. 2024

Miejsce pracy Bydgoszcz / praca hybrydowa/ zdalna

W IDEA COMMERCE specjalizujemy się we wdrożeniach systemów ERP oraz tworzeniu i rozwijaniu sklepów internetowych. Nasz zespół składa się z ekspertów, którzy wykorzystują technologię, aby usprawniać biznesy naszych klientów. Wspólnie poszukujemy najlepszych rozwiązań i realizujemy różnorodne projekty.

Jeśli tak, jak my stawiasz na rozwój, jesteś otwarty na nowe rozwiązania i masz głowę pełną pomysłów – TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów w kanale B2B
  • Realizacja określonych celów sprzedażowych
  • Odpowiedzialność za osiągnie kluczowych wskaźników efektywności w obszarze sprzedaży (KPI)
  • Rozwój relacji z obecnymi klientami i zwiększanie ich liczby
  • Monitorowanie i analiza aktualnych trendów rynkowych oraz sytuacji w branży e-commerce
  • Współtworzenie ofert i finalizowanie transakcji sprzedażowych

Aplikuj, jeśli posiadasz:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów B2B poparte sukcesami
  • Doświadczenie w sprzedaży oprogramowania w modelu SaaS (będzie dodatkowym, dużym atutem)
  • Wysoko rozwinięte kompetencje prosectingowe oraz działania lead generation
  • Dobre umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Dynamizm w działaniu oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

W IDEA oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B – wybór formy zatrudnienia należy do Ciebie
  • Wynagrodzenie miesięczne (podstawa + prowizja) na poziomie:
  • UOP 8 000 – 14 000 zł netto
  • B2B 12 000 – 21 500 zł netto
  • Dofinansowanie do karty FitProfit
  • Ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
  • Spotkania integracyjne
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Kompleksowy onboarding, ułatwiający szybkie wdrożenie się w firmowe struktury

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584