Specjalista ds. sprzedaży
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
ArcelorMittal Poland
2. 5. 2024

18190

Obowiązki

  • sprzedaż produktów i usług firmy;
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz współpracę i utrzymanie kontaktów handlowych z już istniejącymi klientami;
  • opracowywanie ofert techniczno-handlowych; przeprowadzenie całego procesu sprzedaży, od sporządzenia oferty do wydania materiału
  • doradztwo techniczne;
  • raportowanie wyników, analizę skuteczności i efektywności działań;
  • realizacja założonego budżetu sprzedaży.
  • bieżąca współpraca z pozostałymi Handlowcami w Zespole oraz z Centrum Obsługi Klienta.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży w branży B2B, mile widziane doświadczenie w sprzedaży wyrobów i półwyrobów hutniczych,
  • łatwość nawiązywania kontaktów;
  • samodzielność, umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej oraz konsekwencję w działaniu;
  • biegła znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, mile widziany SAP);
  • wykształcenie wyższe (preferowane).

Oferujemy

  • znajomość języka angielskiego.

Źródło: ArcelorMittal/Praca

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864