Młodszu specjalista do działu rozwoju
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Agileo.it
6. 8. 2024

Agileo.IT to grupa ekspertów, która od 2012 roku jako jedna z niewielu firm na polskim rynku skutecznie łączy kompetencje w zakresie bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa, ochrony danych osobowych, audytów (m.in. UKS i KRI), outsourcingu (m.in. pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych) ze świadczeniem usług informatycznych.
Zakres obowiązków: • Aktywna sprzedaż produktów i usług • Towarzyszenie Klientowi w procesie współpracy • Przygotowanie dokumentacji ofertowej • Prezentacje i negocjacje biznesowe • Opracowywanie wycen dla Klientów
Nasze wymagania: • Prawdziwa pasja do sprzedaży • Proaktywność • Doświadczenie w sprzedaży • Wysoka kultura osobista • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu • Wysoka samodzielność • Czynne prawo jazdy kat.b
Mile widziane: • Znajomość języka angielskiego • Zainteresowanie branżą IT
Oferujemy: • Hybrydowy model pracy oraz pomocną dłoń kolegów z zespołu • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – zależy nam abyś czuł się bezpiecznie • Pakietem benefitów (m.in Medicover oraz bony świąteczne) wraz z systemem premiowym • Dofinansowanie do pakietów sportowych – lubimy ludzi z pasją, a Ty na pewno masz talent • Świadczenie okolicznościowe, imprezy kulturalne oraz sportowe – bo nie tylko pracą człowiek żyje
Jak wygląda rekrutacja?
Wysyłasz nam swoje CV , a jeśli chcesz to również list motywacyjny na adres @ i co dalej?
Jeśli Twoje zgłoszenie spełnia nasze wymagania skontaktuje się z Tobą (telefonicznie lub mailowo) specjalista ds. rekrutacji i zaprosi Cię na videocall za pośrednictwem platformy WebEx, gdzie poznamy się trochę lepiej. O wyniku rozmowy poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie. W przypadku chęci współpracy z obu stron, umówimy się na spotkanie w celu omówienia szczegółów zatrudnienia.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Katowice
  • Kierownik działu personalnego Katowice
  • Specjalista SEO Katowice
  • Specjalista SEM Katowice
  • Specjalista ds. reklamy Katowice
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648