SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
12. 10. 2024

e-work HR Company Poland Sp. z o.o-56351

e-work HR Company Poland poszukuje doświadczonego specjalistę ds. sprzedaży, który dołączy do zespołu klienta, który specjalizuje się w produkcji mieszanek betonowych i usługach kruszenia materiałów twardych, takich jak gruz betonowy czy materiał skalny.

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży betonów bądź materiałów budowlanych, APLIKUJ!

Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

  • planowanie i realizacja celów sprzedażowych
  • przygotowywanie raportów o rynku i sprzedaży
  • rozwijanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami
  • pozyskiwanie nowych odbiorców
  • doradztwo w zakresie oferowanych usług, budowanie relacji z kontrahentami
  • analizowanie potrzeb i oczekiwań klientów
  • budowanie relacji z klientem oraz przygotowywanie prezentacji i oferty firmy
  • monitoring rynku (potencjalni klienci, poziom cen, inwestycje, konkurencja) zgodnie z wewnętrznie ustalonymi zasadami

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Jeżeli jesteś zainteresowany/-a powyższą ofertą, kliknij APLIKUJ!

Skontaktujemy się i porozmawiamy o ofercie pracy.

W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami:

Dorota Dzwonkowska

Koordynator ds. realizacji projektów

 mobile: +48 501-700-596

mail:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016)

Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/

Sektor: Inny

Zawód/Specjalizacja: Inny

Rodzaj zatrudnienia: Stała praca

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku handlowym w branży sprzedaży mieszanek betonowych
  • wysoki poziom kompetencji negocjacyjnych i handlowych
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, a także umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra wiedza produktowa w zakresie betonu
  • zorientowanie na wyniki
  • wykształcenie min. średnie, preferowane budowlane lub pokrewne
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Program do prezentacji)

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal js-application-url c-btn--red" rel="nofollow noopener" >Aplikuj

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849