Specjalista ds. Sprzedaży
  • Oświęcim
Oświęcim, Oświęcim, Małopolskie, Polska
Nicromet Sp.z o.o. Sp.k.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z obecnymi klientami a także pozyskiwanie nowych odbiorców (w tym ocena ryzyka handlowego);
  • Nadzór nad realizacją kontraktów i bieżąca kompleksowa obsługa klientów krajowych i zagranicznych (przyjmowanie i realizacji zamówień, analiza umów i kontraktów, tworzenie i zarządzanie dokumentacją sprzedażową, reklamacje);
  • Rozpoznanie, analiza oraz dystrybucja specyficznych wymagań klienta wewnątrz organizacji;
  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach biznesowych, obsługa wizyt klientów (głównie znanych koncernów z branży automotive);
  • Ścisła współpraca z innymi komórkami firmy (Zakupy, Logistyka, Technologia, Jakość, Produkcja).

WYMAGANIA:
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową - warunek konieczny;
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży automotive z klientami zagranicznymi (doświadczenie w sprzedaży surowców będzie dodatkowym atutem);
  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub techniczne);
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne – komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych z klientami;
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne (potwierdzenie stosownymi szkoleniami będzie dodatkowym atutem);
  • Samodzielność oraz ambicja w dążeniu do założonych celów oraz chęć do doskonalenia się;
  • Umiejętności analityczne – łatwość w wyciąganiu wniosków i podejmowaniu decyzji;
  • Efektywna organizacja pracy własnej, umiejętność pracy nad kilkoma projektami równocześnie;
  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel, Word, PowerPoint) oraz systemów ERP.
  • Mile widziane
    • Znajomość w teorii i praktyce wymagań IATF;
    • Znajomość języka niemieckiego.

OFERUJEMY:
  • Ciekawą pracę w firmie z tradycjami i ugruntowaną pozycją na rynku międzynarodowym;
  • Prestiż współpracy z najbardziej znanymi koncernami z branży automotive.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Perspektywa długotrwałego zatrudnienia;
  • Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia;

  • Praca Oświęcim
  • Oświęcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838