Specjalista ds. sprzedaży
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Form-Plast S.A.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

  • Form-Plast S.A. w Bydgoszczy, to firma o ponad 45-letniej tradycji działającej w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i produkcji form wtryskowych.

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami,
  • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych dopasowanych do potrzeb klientów,
  • uczestnictwo w negocjacjach handlowych,
  • tłumaczenie pism i dokumentów w języku angielskim lub niemieckim,
  • współpraca z biurem handlowym i innymi działami w firmie,
  • wsparcie i nadzór nad realizacją zamówień klientów.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (płynna w mowie i piśmie- warunek konieczny),
  • wykształcenie wyższe,
  • czynne prawo jazdy kat. B - dyspozycyjność wyjazdy służbowe,
  • doświadczenie w sprzedaży min. 5 lat- branża techniczna, samochodowa lub pokrewna,
  • znajomość środowiska MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook),
  • umiejętności handlowe i marketingowe,
  • znajomość technik sprzedaży oraz negocjacji,
  • gotowość do podejmowania nowych wyzwań i chęć rozwoju zawodowego,
  • pozytywne usposobienie, otwartość i komunikatywność.

To oferujemy

  • umowa o pracę z pracodawcą,
  • jasne zasady współpracy i cele,
  • niezbędne narzędzia pracy, szkolenia produktowe.

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. finansów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. reklamy Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388