Specjalista ds. sprzedaży
  • Ciechocinek
Ciechocinek, Ciechocinek, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Centrum Obsługi Klientów
26. 3. 2024

Jesteśmy polską firmą działającą w obszarze sprzedaży usług i produktów Orange – światowego lidera sieci komórkowych. Obecnie rozwijamy szereg nowych projektów i jesteśmy w fazie intensywnego wzrostu.

Naszym celem jest umocnienie zespołów o kolejne osoby, które wesprą nas w realizacji strategii rozwoju.

Dołącz do najlepszych!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży.

Szukasz pierwszej pracy? Zależy Ci na zdobyciu doświadczenia w pracy biurowej? U nas to możliwe! Czekamy na Twoje cv!

Zadania:

  • telefoniczna sprzedaż usług i produktów operatora sieci komórkowych oparta na gotowej bazie,
  • obsługa zamówień w systemie operacyjnym,
  • wspieranie firmy w osiąganiu wyników sprzedażowych i dążenie do jak najlepszych rezultatów,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami, dbanie o dobry wizerunek marki oraz wsparcie klienta.

Oferujemy:

  • stabilną podstawę + wysokie i realne do wypracowania prowizje ,
  • zostań z nami na dłużej i zyskaj zwiększoną o 30% prowizję po 6 miesiącach stażu,
  • program poleceń - poleć swoich znajomych i zgarnij 1500 zł!
  • płatne szkolenia przed rozpoczęciem pracy,
  • po okresie wdrożeniowym w biurze w Toruniu jest możliwość realizacji obowiązków w formie hybrydowej ,
  • dofinansowanie kosztów dojazdu dla osób spoza Torunia,
  • możliwość realizacji zadań między 8:00 a 16:00,
  • pakiet benefitów: m.in. ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta PZU sport,
  • wolne weekendy,
  • liczne konkursy i dodatkowe bonusy m.in. kupony Sodexo, firmową kartę płatniczą z dodatkowymi pieniędzmi, nagrody rzeczowe.

  • jesteś osobą komunikatywną i czujesz się swobodnie w rozmowach telefonicznych,
  • lubisz realizować postawione Ci cele i wyzwania,
  • jesteś osobą o wysokiej kulturze osobistej.

  • Praca Ciechocinek
  • Ciechocinek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714