Specjalista ds. sprzedaży
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Do naszego wrocławskiego zespołu poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży usług rekrutacyjnych

Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży usług i jesteś osobą nastawioną na relację z Klientem - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oczekujemy

  • doświadczenia w sprzedaży usług B2B, preferowane w sprzedaży usług rekrutacyjnych
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami biznesowymi
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze i premię sprzedażową
  • solidne wdrożenie przez najlepszych ekspertów oraz pakiet szkoleń stacjonarnych/online
  • możliwość rozwoju oraz awansu
  • bogaty pakiet benefitów(m.in. opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do sklepów, dostęp do Legimi, dodatkowy dzień wolny na urodziny i wiele więcej)
  • dogodna lokalizacja biuraimożliwość pracy hybrydowej
  • kompleksowe know-howpracy międzynarodowej agencji rekrutacyjnej
  • niezbędne narzędzia pracy (m.in. laptop, telefon)
  • pracę w świetnym, zgranym zespole
  • czego nie dopowiedzieliśmy znajdziesz tutaj -> https://www.randstad.pl/kariera-w-randstad/dlaczego-my/

Zadania

  • walidacja rynku oraz podejmowanie aktywnych działań mających na celu pozyskiwanie nowych klientów z obszarów produkcji oraz logistyki
  • współpraca z rekruterami
  • budowanie oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • bieżące raportowanie i obsługa systemu CRM

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293