Specjalista ds. Sprzedaży
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
10. 4. 2024

Nasz klient to międzynarodowa firma logistyczna i transportowa, specjalizująca się w kompleksowych rozwiązaniach logistycznych dla różnych branż. Firma oferuje usługi z zakresu transportu, dystrybucji, magazynowania oraz zarządzania łańcuchem dostaw na globalną skalę. Dzięki zaawansowanym technologiom i rozległej sieci oddziałów, nasz klient zapewnia efektywne i spersonalizowane rozwiązania logistyczne, pomagając klientom optymalizować koszty i poprawiać wydajność swoich operacji. Firma jest znana z wysokiego poziomu profesjonalizmu i innowacyjności, co pozwala jej obsługiwać różnorodne potrzeby klientów na całym świecie.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Potrzebne narzędzia: laptop, komórka, samochód służbowy do prywatnego użytku
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Prywatną bezpłatną opiekę medyczną
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Kartę zniżkową na paliwo na stacjach Orlen
  • Karty sportowe
  • Szkolenia i kursy
  • Konkursy z nagrodami
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • System wdrożenia Smart Start
  • Możliwość udziału w firmowej drużynie sportowej ;)

Obowiązki:

  • Realizacja sprzedaży zgodnie z założonym planem
  • Pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie kompleksowych usług proponowanych przez firmę, w szczególności: usług transportu krajowego i międzynarodowego, zarówno drobnicowego, jak i całopojazdowego
  • Utrzymanie profesjonalnych relacji z Klientami
  • Proponowanie nowych rozwiązań logistycznych dostosowanych do potrzeb i wymagań Klientów
  • Przygotowywanie kalkulacji i ofert dla Klientów
  • Realizacja zadań powierzonych na stanowisku zgodnie ze strategią sprzedaży

Wymagania:

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z pozyskiwaniem Klientów w formule B2B (sprzedaż bezpośrednia - wizyty u klientów)
  • Doświadczenie w transporcie drogowym
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz prezentacyjne
  • Silne nastawienie na osiąganie założonych celów
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji
  • Chęć uczenia się, otwartość na zmiany i nowości

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1)

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782