Specjalista ds. Sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
KONE
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych zgodnych ze strategią firmy,
  • Prowadzenie proaktywnych działań sprzedażowych nowych urządzeń oraz rozwijanie portfolio klientów,
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z kluczowymi klientami,
  • Rozbudowa i utrzymywanie bazy klientów,
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji wspólnych projektów i celów biznesowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży (preferowane w sektorze techniczno-inwestycyjnym);
  • Znajomość technik sprzedażowych, prowadzenia prezentacji oraz negocjacji kontraktów,
  • Umiejętność finalizowania transakcji i efektywnego zarządzania procesem sprzedaży,
  • Podstawowa wiedza z zakresu kontraktów handlowych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • Nastawienie na klienta i zorientowanie na wyniki.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego, w tym podnoszenie kwalifikacji,
  • Konkurencyjny system premiowy oparty na wynikach,
  • Niezbędne narzędzia pracy, takie jak samochód służbowy, telefon komórkowy oraz laptop,
  • Pakiet benefitów dla pracowników: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kafeteryjny system benefitów (w tym karta Multisport), Program Wsparcia Pracowników.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838