SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
12. 10. 2024

e-work HR Company Poland (491) poszukuje doświadczonego specjalistę ds. sprzedaży, który dołączy do zespołu klienta, który specjalizuje się w produkcji mieszanek betonowych i usługach kruszenia materiałów twardych, takich jak gruz betonowy czy materiał skalny. Lokalizacja: ŁódźSPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Obowiązki

  • planowanie i realizacja celów sprzedażowych
  • przygotowywanie raportów o rynku i sprzedaży
  • rozwijanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami
  • pozyskiwanie nowych odbiorców
  • doradztwo w zakresie oferowanych usług, budowanie relacji z kontrahentami
  • analizowanie potrzeb i oczekiwań klientów
  • budowanie relacji z klientem oraz przygotowywanie prezentacji i oferty firmy
  • monitoring rynku (potencjalni klienci, poziom cen, inwestycje, konkurencja) zgodnie z wewnętrznie ustalonymi zasadami

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku handlowym w branży sprzedaży mieszanek betonowych
  • wysoki poziom kompetencji negocjacyjnych i handlowych
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, a także umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra wiedza produktowa w zakresie betonu
  • zorientowanie na wyniki
  • wykształcenie min. średnie, preferowane budowlane lub pokrewne
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Program do prezentacji)

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • prywatna opieka medyczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Specjalista ds. reklamy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889