Specjalista ds. sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
29. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • doskonała umiejętności komunikacji i budowania relacji z osobami decyzyjnymi w organizacjach
  • znajomość obsługi CRM i MS Excel
  • postawa nastawiona na poszukiwanie nowych rozwiązań i wsparcie biznesu
  • konsekwencja w dążeniu do osiągniecia ambitnych planów
  • umiejętność wyznaczania i osiągania celów, definiowania zadań
  • wysokie poczucie odpowiedzialności za wyniki pracy

Oferujemy:

  • partnerską atmosferę pracy, w której masz wpływ na rozwój firmy
  • preferowaną formę współpracy: umowa o pracę lub B2B
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego PZU oraz prywatnej opieki medycznej
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16.00
  • samochód służbowy
  • profesjonalne wdrożenie i merytoryczne szkolenia
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714