Specjalista ds. sprawozdawczości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Crestt
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Cześć!

Nasz klient, jeden z największych banków w Polsce, poszukuje osób, które zajmą się pracami operacyjnymi i sprawozdawczymi (przygotowanie raportów Monrep, Finrep, sprawozdawczość na GPW). Zadania obejmą również wspieranie zespołu zajmującego się projektem polegającym na wdrażaniu aplikacji sprawozdawczej.

Lokalizacja: praca hybrydowa (Warszawa lub Wrocław - wymiar hybrydy do ustalenia)

Widełki:

Uop: 8- 10 000 brutto/msc

B2B: 75-95/h netto + vat (12 800 - 15 200 netto plus VAT/ msc)

Zakres obowiązków:

-      dbanie o terminowe i rzetelne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków sprawozdawczych

-      stosowania wszystkich przepisów wewnętrznych i zewnętrznych dotyczących sprawozdawczości regulacyjnej (NBP, KNF, BFG)

-      bieżąca współpraca z jednostkami biznesowymi w ramach realizowanych zadań

-      analiza danych finansowych pod kątem ich poprawności i zgodności z aktualnie obowiązującymi przepisami

-      odpowiedzialność za przygotowanie, uzgadnianie i prezentowanie danych finansowych dla regulatorów w ujęciu jednostkowym oraz skonsolidowanym

-      udział w pracach projektowych realizowanych w jednostce

-      uczestniczenie w tworzeniu nowych rozwiązań mających na celu optymalizację i automatyzację procesów raportowych

Wymagania:

-      wykształcenie wyższe (preferowane finanse, rachunkowość, kierunki analityczne)

-      znajomość Prawa bankowego oraz przepisów regulujących sprawozdawczość sporządzaną na potrzeby NBP, KNF, BFG

-      znajomość zasad rachunkowości i raportowania

-      odpowiedzialność za powierzone zadania, samodzielność i wykazywanie inicjatywy

-      staranność, sumienność, dobra organizacja pracy

-      nice2have: podstawy SQL

Zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210