Specjalista ds. Spedycji Międzynarodowej z językiem angielskim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
LINKTIS Sp. z o.o.
19. 10. 2024

Linktis i Linktis Global Forwarding to przede wszystkim ludzie, dlatego dbamy o relacje, niekorporacyjną atmosferę, elastyczność i otwartość! Jesteśmy dumni z umiejętności naszych zespołów, które z doskonałą precyzją dopasowują usługi do potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy grupą pasjonatów transportu i prężnie działamy na rynku od 2016 roku. Obecnie zatrudniamy ponad 100 osób i pracujemy z 4-rech oddziałów w Polsce. Swoim klientom oferujemy kompleksową obsługę z zakresu TSL. Nie ogranicza nas zasięg terytorialny, ani środek transportu - pracujemy globalnie z zakresu transportu drogowego, lotniczego, morskiego i kolejowego.

W związku z rozwojem, poszukujemy osób proaktywnych, nieobawiających się nowych wyzwań i chętnych do realizowania niestandardowych zleceń. Naszą dewizą jest: "Ciekawej osobie, zawsze zorganizujemy dodatkowe stanowisko pracy".

Przed Nami jeszcze wiele interesujących projektów i pomysłów rozwoju biznesu, jeśli chcesz być częścią tej przygody - dołącz do Nas!

#LinkThisWithUs #mocnoLinktis
Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa bieżących.
  • Organizacja procesów spedycyjnych.
  • Współpraca z agencjami celnymi oraz przewoźnikami lotniczymi.
  • Negocjacje cenowe i przygotowywanie ofert transportowych.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w branży TSL.
  • Biegła znajomość angielskiego (min. B2). Dodatkowe języki będą atutem.
  • Umiejętność skutecznej komunikacji i współpracy z klientami.
  • Znajomość operacji spedycyjnych.
  • Umiejętności negocjacyjne i budowania relacji biznesowych.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę/B2B/zlecenie.
  • Przejrzysty system wynagrodzeń z prowizją.
  • Możliwość pracy zdalnej okazjonalnie.
  • Perspektywa awansu na lidera zespołu.
  • Pakiet narzędzi pracy oraz dostęp do niezbędnych platform.
  • Współpraca z innymi działami firmy.
  • Dofinansowanie do opieki zdrowotnej i pakiet sportowy.
  • Konkursy, imprezy firmowe i inne benefity.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776