Specjalista ds. Spedycji Krajowej
  • Gądki
, Gądki, Greater Poland Voivodeship, Polska
Raben Transport Sp. z o.o
27. 9. 2024

Jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań? Masz w sobie DRIVE do podbijania świata? U nas poznasz wspaniałych Ludzi, z którymi będziesz mieć możliwość współpracy w wielu interesujących projektach. Damy Tobie możliwości rozwoju! Każde wspólne działanie będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą!

Opis stanowiska

  • Planowanie transportu w przewozach krajowych na podstawie przyjętych zleceń
  • Optymalizacja kosztów transportu
  • Stała współpraca i kontakt z Kierowcami floty kontraktowej
  • Dbałość o wysoką jakość dostaw
  • Ścisła współpraca z Działem Spedycji Krajowej oraz innymi Oddziałami i Spółkami w ramach Grupy Raben
  • Zapewnienie ciągłości funkcjonowania procesów transportowych Oddziału
  • Współpraca z przewoźnikami kontraktowymi oraz okazjonalnymi, a także ich poszukiwanie
  • Dbałość o stałe, terminowe i rzetelne wprowadzanie statusów do systemów operacyjnych
  • Codzienna współpraca z Klientem - Kierowcami i Przewoźnikami Kontraktowymi
  • Utrzymywanie wskaźników jakościowych na wyznaczonym poziomie

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w planowaniu FTL (warunek konieczny)
  • Umiejętność posługiwania się giełdą transportową TRANS.EU
  • Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy Kierowców w oparciu o ładunki z giełdy oraz od Klientów
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Ukierunkowanie na realizację celów
  • Umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w Zespole
  • Otwartość na wyzwania

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie, która jest liderem na rynku
  • Pracę w ciekawym i zaangażowanym teamie
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu oraz stanowiska
  • Perspektywę rozwoju zawodowego w Grupie Raben
  • Samodzielne i odpowiedziane stanowisko, przestrzeń do kreacji
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna COMPENSA, karta sportowa Multisport, grupowe ubezpieczenie UNUM, zapomogi losowe, myBenefit, darmowa platforma do nauki języka obcego eTutor)
  • Uśmiech i przyjazne warunki pracy
  • Świetną kulturę organizacyjną (akcje charytatywne, konkursy, spotkania i eventy integracyjne)

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

107 069
20 392