Specjalista ds. Spedycji i Obsługi Klienta
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
REGESTA S.A.
5. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i organizacja zleceń transportowych
  • Nawiązywanie i budowanie relacji z klientami
  • Realizacja i kontrola zleceń transportowych
  • Prowadzenie dokumentacji operacyjnej

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość topografii Europy
  • Wiedza z zakresu rynku TSL oraz zagadnień związanych z przewozami
  • Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne umożliwiające rozwój relacji biznesowych
  • Znajomość giełd transportowych oraz obsługi programów MS Office /Word, Excel/
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Ambitne stanowisko w strukturach niekwestionowanego lidera usług transportowych
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • Pełne szkolenie wdrożeniowe
  • Możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji i rozwoju zawodowego, dzięki cyklicznym szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym
  • Najnowocześniejsze i zaawansowane technologicznie narzędzia pracy
  • Pracę w godzinach 8-16
  • Doskonałe warunki i koleżeńska atmosfera
  • Dofinansowanie posiłków
  • Karta paliwowa
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia zdrowotnego
  • Wysoka kultura organizacyjna

  • Praca Tychy
  • Specjalista ds. obsługi klienta Tychy
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Tychy
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Tychy
  • Specjalista ds. kadr i płac Tychy
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Tychy
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Tychy
  • Tajemniczy klient Tychy
  • Specjalista ds. telekomunikacji Tychy
  • Specjalista ds. PR Tychy
  • Specjalista ds. Sprzedaży Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648