Specjalista ds. Spedycji
  • Ostrzeszów
Ostrzeszów, Ostrzeszów, Greater Poland Voivodeship, Polska
Adams Group
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Ostrzeszów

Twój zakres obowiązków

Planowanie i koordynacja transportu oraz załadunków kontrahentów

Negocjowanie warunków współpracy z przewoźnikami i firmami logistycznymi

Współpraca z dostawcami i przewoźnikami

Monitorowanie wydajności przewoźników i zgodności z umowami

⚙ Rozwiązywanie problemów i reklamacji transportowych

Obsługa giełdy transportowej

Optymalizacja procesów i kosztów transportowych

Przygotowywanie raportów kosztowych

Śledzenie przesyłek i zapewnianie terminowych dostaw

Wsparcie przy wprowadzaniu nowych produktów i rynków zbytu

Nasze wymagania

Wykształcenie minimum średnie (preferowane kierunki: logistyka, transport, zarządzanie)

Doświadczenie w logistyce, transporcie lub spedycji

Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność

Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

Zaangażowanie i zdolność szybkiego rozwiązywania problemów transportowych i logistycznych

Umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym środowisku

Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Proaktywne podejście oraz inicjatywa w optymalizacji procesów transportowych

To oferujemy

Środowisko pracy inspirowane kulturą Netflixa – cenimy innowacyjność i kreatywność.

Niezbędne narzędzia do pracy.

Komfortowe biuro klasy Premium.

Dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Ubezpieczenie grupowe.

Regularne szkolenia i integracje firmowe.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Adams Group

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą produkcyjną, specjalizującą się w produkcji i dystrybucji mebli tapicerowanych na rynek Polski i Europy. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2011 roku jako niewielka firma rodzinna. Dziś, dzięki naszej pasji, zaangażowaniu i determinacji produkujemy do 150 000 sztuk mebli tapicerowanych rocznie.

Od stycznia 2021 realizujemy największą w naszej historii inwestycję, która pozwoli na wzrost produkcji do 1 000 000 szt. mebli tapicerowanych i skrzyniowych rocznie oraz zatrudnienie ponad 1000 osób. W ramach inwestycji powstał: biurowiec klasy premium z nowoczesnymi powierzchniami biurowymi oraz kawiarnią, powstaje kompleks 4 hal produkcyjnych o łącznej powierzchni 40 tyś. m2, trzech magazynów buforowych oraz kompleks 130 w pełni wyposażonych mieszkań w zabudowie szeregowej.

Adams Group to miejsce dla ludzi z pasją, zapewniające bezpieczne i komfortowe warunki pracy, stabilne zatrudnienie oraz możliwości rozwoju.

Siedziba firmy: 63-507 Kobyla Góra, Ligota 59B, woj. wielkopolskie

  • Praca Ostrzeszów
  • Ostrzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251