Specjalista ds. spedycji
  • Zbąszyń
Zbąszyń, Zbąszyń, wielkopolskie, Polska
Woga Sp. z o. o.
24. 3. 2024

Firma działając na rynku TSL od ponad 20 lat świadcząca usługi transportowe na terenie Europy , poszukuje ambitnych i otwartych na nowe wyzwania pracowników , którzy dołączą do Naszego zespołu jako:

Obowiązki

  • Organizacja transportów międzynarodowych oraz dbanie o ich jakość
  • Negocjowanie warunków
  • Bieżący kontakt i współpraca z partnerami biznesowymi
  • Rozbudowa bazy klientów oraz przewoźników

Wymagania

  • W związku z pracą z klientem międzynarodowym potrzebna będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub francuskiego
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne -komunikatywność , asertywność Twoim dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży spedycyjno-transportowej
  • Dodatkowo, jeśli potrafisz dobrze zorganizować sobie pracę, nawiązać długotrwałe stosunki z klientami oraz znasz krajowe i zagraniczne giełdy transportowe – będziemy zachwyceni
  • Twoim dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży spedycyjno-transportowej

Oferujemy

  • kontakt pod nr.tel 512-168-450 lub 695-002-398

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Przejrzyste warunki finansowe
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy: m.in. telefon, laptop
  • Pracę w biurze z sympatycznym zespołem
  • Konkretną drogę rozwoju zawodowego

  • Praca Zbąszyń
  • Zbąszyń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714