Specjalista ds. Spedycji
  • Syców
Syców, Syców, dolnośląskie, Polska
Adams Group
28. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

???? Planowanie i koordynacja transportu oraz załadunków kontrahentów

???? Negocjowanie warunków współpracy z przewoźnikami i firmami logistycznymi

???? Współpraca z dostawcami i przewoźnikami

???? Monitorowanie wydajności przewoźników i zgodności z umowami

⚙ Rozwiązywanie problemów i reklamacji transportowych

???? Obsługa giełdy transportowej

???? Optymalizacja procesów i kosztów transportowych

???? Przygotowywanie raportów kosztowych

???? Śledzenie przesyłek i zapewnianie terminowych dostaw

???? Wsparcie przy wprowadzaniu nowych produktów i rynków zbytu

Nasze wymagania

???? Wykształcenie minimum średnie (preferowane kierunki: logistyka, transport, zarządzanie)

???? Doświadczenie w logistyce, transporcie lub spedycji

???? Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność

???????? Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

???? Zaangażowanie i zdolność szybkiego rozwiązywania problemów transportowych i logistycznych

???? Umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym środowisku

???? Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

???? Proaktywne podejście oraz inicjatywa w optymalizacji procesów transportowych

To oferujemy

???? Środowisko pracy inspirowane kulturą Netflixa – cenimy innowacyjność i kreatywność.

???? Niezbędne narzędzia do pracy.

???? Komfortowe biuro klasy Premium.

???? Dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

???? Ubezpieczenie grupowe.

???? Regularne szkolenia i integracje firmowe.

  • Praca Syców
  • Syców - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392