Specjalista ds. social mediów
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
me&BAGS
6. 6. 2024

Me&BAGS to polska marka, która od ponad 10 lat tworzy torebki i akcesoria w duchu slow fashion. Stawiamy na wygodę, funkcjonalność i oryginalny design.

Wraz z rozwojem marki, szukamy do naszego zespołu ‍♀

Specjalista/ka ds. Social Media

5-6 tyś. netto w zależności i od doświadczenia

Miejsce pracy: Kraków (możliwość pracy zdalnej ok. 2 dni w tygodniu)

Kogo poszukujemy?

Osoby energicznej i kreatywnej, z wysokim poczuciem estetyki, umiejącej tworzyć piękne i angażujące treści. Szukamy kogoś, kto będzie nagrywał krótkie video (przede wszystkim reelsy i stories) oraz tworzył grafiki pod social media.

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie angażujących i kreatywnych treści na nasze kanały w social mediach,
  • współtworzenie strategii komunikacji w Social Mediach
  • wykonywanie materiałów multimedialnych tj. zdjęć, angażujących wideo na potrzeby publikacji w SM
  • nagrywanie i montowanie krótkich filmików (głównie na stories i reels)
  • współorganizowanie akcji marketingowych, mających na celu budowanie społeczności wokół marki

Czego wymagamy?

  • kreatywności oraz wysokiego poczucie estetyki,
  • umiejętność nagrywania i montażu materiałów video ( rolki)
  • swoboda przed obiektywem
  • doskonałej organizacji pracy własnej, inicjatywy i samodzielności
  • mile widziane: znajomość branży fashion, zainteresowanie modą
  • portfolio - chętnie zobaczymy prowadzone przez Ciebie kanały SM
  • pozytywne nastawienie i chęć rozwoju,
  • Znajomość podstawowych zasad marketingu

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży fashion
  • ciekawą pracę z bezpośrednim wpływem na kierunek rozwoju marki
  • Idealna lokalizację nasze biuro mieści się w śródmieściu Krakowa

W naszym biurze na pewno nie będziesz się nudzić, gdyż u nas droga od dobrego pomysłu do jego realizacji jest bliska! Dzięki temu dużo się u nas nauczysz, bo poczujesz bezpośredni wpływ na kierunek rozwoju marki. Będziesz pracować w przyjaznej atmosferze z kreatywnym zespołem - uwielbiamy burze mózgów i prace kreatywne, więc jeżeli też dobrze się w tym czujesz - na pewno szybko się zadomowisz!

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Social Media Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Specjalista ds. PR Kraków
  • Specjalista ds. reklamy Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055