Specjalista ds. social media i rezerwacji
  • Jelenia Góra
Jelenia Góra, Jelenia Góra, dolnośląskie, Polska
REGESS
31. 5. 2024

Poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko Specjalista ds. Social Media i Rezerwacji. Jeśli pasjonujesz się mediami społecznościowymi, potrafisz skutecznie promować usługi oraz masz doświadczenie w zarządzaniu rezerwacjami, to właśnie Ciebie szukamy!

Obowiązki

Wymagania

  • •Znajomość platformy Facebook oraz narzędzi Facebook Ads.
  • •Znajomość Google Ads i umiejętność tworzenia efektywnych kampanii reklamowych.
  • •Doświadczenie w pracy z systemem rezerwacji Booking.
  • •Samodzielność w promowaniu usług za pomocą narzędzi social media.
  • •Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • •Mile widziana znajomość rynku rowerowego.

Oferujemy

  • •Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • •Pracę w młodym i kreatywnym zespole.
  • •Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Miejsce pracy - Mysłakowice.

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na email lub kontakt tel.:513 491 1308

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Jelenia Góra
  • Specjalista ds. Social Media Jelenia Góra
  • Specjalista ds. kadr i płac Jelenia Góra
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Jelenia Góra
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Jelenia Góra
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Jelenia Góra
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Jelenia Góra
  • Specjalista ds. Sprzedaży Jelenia Góra
  • Specjalista ds. Zakupów Jelenia Góra
  • Specjalista ds. marketingu Jelenia Góra
  • Specjalista ds. ofertowania Jelenia Góra
  • Jelenia Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851