Specjalista ds. social media
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Patrycja
10. 8. 2024

Fundacja Heros w ramach projektu pn. „Klucz do sukcesu II” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, prowadzi rekrutację na stanowisko: Specjalista ds. social media.
Miejsce odbywania stażu: Lublin, ul. Królewska
Zapraszamy osoby spełniające wszystkie poniższe wymagania:
• Posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
• Pozostające bez zatrudnienia,
• Pozostające w wieku aktywności zawodowej (kobiety 60 lat, mężczyźni 65 lat),
• Zamieszkujące na terenie województwo lubelskiego.
• Posiadające doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych, tworzeniu komunikacji i budowaniu zaangażowania.
• Posiadające znajomość narzędzi do tworzenia grafiki i Video Reels (np. Canva, pakiet Adobe).
• Posiadające wykształcenie wyższe lub średnie techniczne – mile widziane kierunki zawierające elementy wiedzy z obszaru marketingu komunikacyjnego, social mediów, komunikacji społecznej lub pokrewne.
• Mile widziane kursy, szkolenia związane z marketingiem, social mediami, reklamą i pokrewne.
Obowiązki:
• Planowanie i tworzenie treści na Social Media w tym: opracowywanie kalendarza treści; tworzenie postów, artykułów, grafik, zdjęć, filmów i innych materiałów multimedialnych.
• Bieżące prowadzenie profili firmowych w mediach społecznościowych.
• Monitorowanie mediów społecznościowych: śledzenie aktywności, komentarzy, wzmianek i recenzji dotyczących firmy, w tym nawiązywanie interakcji z odbiorcami.
• Redagowanie i przygotowywanie materiałów informacyjnych, promocyjnych i reklamowych.
Zapewniamy:
• stypendium stażowe w wysokości 2294,99 (brutto)/mies.
• zwrot kosztów dojazdu,
• możliwość zatrudnienia po odbytym stażu.
Dodatkowo przed podjęciem stażu możemy zaoferować profesjonalne, płatne szkolenie.
Oferujemy też wsparcie min. doradcy zawodowego, psychologa, prawnika, pośrednika pracy, a także wsparcie w uzyskaniu i utrzymaniu zatrudnienia.
Prosimy o zgłoszenia za pośrednictwem formularza lub kontaktu telefonicznego pod numerem: 570 122 110.

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. Social Media Lublin
  • Specjalista ds. reklamy Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Specjalista ds. PR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Lublin
  • Specjalista ds. finansów Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721