Specjalista ds. Social Media
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Klient HRIC
26. 7. 2024

Twoje przyszłe obowiązki będą obejmowały:
- tworzenie treści i publikacja ich na kanałach SoMe tj. IG, FB, Pinterest, YT
- współtworzenie kalendarza publikacji
- wsparcie przy współpracach z influencerami
- wsparcie działu marketingu
Nasze oczekiwania:
- min. roczne doświadczenie zawodowe w prowadzeniu kont social media (mile wdziani studenci)
- znajomość działania algorytmów i trendów w social mediach
- wiedza ogólna marketingu i sprzedaży
- biegła znajomość programu Canva
- kreatywność i zaangażowanie
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się marce modowej
- realny wpływ na rozwój marek należących firmy
- umowę w preferowanej przez Ciebie formie (pół etatu)
- komfortowe biuro w dobrze skomunikowanej części Warszawy
- prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do zajęć sportowych
- atrakcyjne rabaty pracownicze

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Social Media Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941