Specjalista ds. social media
  • Zgierz
Zgierz, Zgierz, łódzkie, Polska
Audiofast M.J. Orszańscy sp.j.
3. 8. 2024

Poszukujemy pracownika na samodzielne stanowisko specjalisty do spraw marketingu do pracy w małej firmie. Zajmujemy się importem luksusowego sprzętu audio (głównie z USA) do słuchania muzyki w domu.

Obowiązki

  • Uzupełnianie firmowej strony internetowej za pomocą dostępnego CMS o nowe treści - opisy produktów, nowości, recenzje krajowe oraz zagraniczne
  • Tworzenie grafiki - reklamy prasowe i banery
  • Obsługa firmowego Facebooka
  • Prowadzenie firmowego Instagrama
  • Tworzenie video z prezentacją produktów na firmowym kanale YouTube (opcjonalnie)
  • Tłumaczenie zagranicznych recenzji produktów, również ze wsparciem AI (opcjonalnie)

Wymagania

  • Znajomość branży AUDIO, zainteresowania muzyczne
  • Umiejętności i doświadczenie w realizacji podobnych zadań
  • Kreatywne i zaangażowane podejście do pracy
  • Umiejętność wypowiadania się i pisania tekstów, aby były łatwe do zrozumienia w naszym języku ojczystym (lekkie pióro)
  • znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy

  • Pracę na samodzielnym stanowisku w niewielkiej firmie z możliwością realizacji własnych pomysłów
  • Godne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy w niewielkim zespole

  • Praca Zgierz
  • Zgierz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584