Specjalista ds. Skupu
  • Sokołów Podlaski
Sokołów Podlaski, Sokołów Podlaski, Masovian Voivodeship, Polska
SOKOŁÓW S.A.
13. 10. 2024

Miejsce pracy: Sokołów Podlaski

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za:

- współpracę z producentami trzody chlewnej

- logistyczne sporządzanie harmonogramów odbiorów żywca

- negocjacje cenowe

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (zootechnika; rolnictwo; lub pokrewne)
  • znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy obsługi komputera (pakiet MS Office, SAP)
  • umiejętności negocjacyjne i współpraca z dostawcami oraz chęć do pracy

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość branży mięsnej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m. in. Karta sportowa Multisport, opieka medyczna Medikover, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do wczasów, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV do którego niniejsza zgoda stanowi załącznik, celem przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko o które się ubiegam przeprowadzanych przez ”SOKOŁÓW” S.A."

Brak klauzuli uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa oferty.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

  • Praca Sokołów Podlaski
  • Sokołów Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849