Specjalista ds sieci IP k m
  • Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna, Województwo mazowieckie, Polska
PSE S.A.
30. 5. 2024

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydata / kandydatki na stanowisko:

Specjalista w obszarze Aplikacji oraz Integracji (k/m)

Podstawowy zakres obowiązków:

  • administracja i nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem węzłów sieci IP
  • konfiguracja i zarządzanie urządzeń sieciowych (routery, przełączniki, firewalle)
  • konfiguracja protokołów dynamicznego routingu
  • udział w planowaniu, projektowaniu i wdrażaniu nowoczesnych sieci teleinformatycznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne specjalność teleinformatyka lub pokrewne
  • bardzo dobra znajomość protokołu TCP/IP oraz rozwiązań sieciowych
  • umiejętność administracji i konfiguracji urządzeniami aktywnymi (przełączniki, routery, firewalle) w sieciach przewodowych i bezprzewodowych
  • umiejętność konfiguracji protokołów dynamicznego routingu (w szczególności BGP, OSPF, EIGRP)
  • znajomość konfiguracji sieci prywatnych VPN
  • umiejętność obsługi infrastruktury pasywnej sieci teleinformatycznej
  • umiejętność obsługi narzędzi administracyjnych i monitorujących
  • zdolność analitycznego myślenia oraz kreatywność
  • zdolność do określania priorytetów spośród powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość w wyrażaniu opinii
  • samodzielność, rzetelność i zaangażowanie
  • znajomości języka angielskiego branży IT w zakresie komunikacji ustnej i pisemnej

Zapewniamy:

  • dostęp do najnowocześniejszych technologii sieciowych
  • kontakt z najnowocześniejszymi urządzeniami sieciowymi i oprogramowaniem
  • szerokie możliwości rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • liczne zewnętrzne szkolenia, konferencje i warsztaty
  • łagodne i bezstresowe wprowadzenie w obowiązki

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia

Informacje dodatkowe:

  • rekrutacja zdalna
  • termin nadsyłania aplikacji 26.06.2024 r.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych.

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie i po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.

PSE S.A. zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

  • Praca Konstancin-Jeziorna
  • Konstancin-Jeziorna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370