Specjalista ds. serwisu: systemy asekuracji przed upadkiem z wysokości, środki ochrony indywidualnej
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, Śląskie, Polska
SUNDOOR Tech Sp. z o.o.
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrola stanu technicznego systemów asekuracyjnych, sprzętu ochrony osobistej oraz urządzeń samohamownych
  • przeprowadzanie regularnych przeglądów systemów asekuracyjnych i osobistego sprzętu ochronnego
  • samodzielna diagnoza usterek, dobór części zamiennych oraz naprawa
  • dokładne raportowanie przeprowadzonych napraw i przeglądów
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi normami
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz zapewnianie im bezpieczeństwa dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu
  • praca w serwisie Sundoor (Chorzów) – 30%, praca w terenie (cała Polska) – 70%

WYMAGANIA:
  • gotowość do pracy na wysokości oraz brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania tego typu zadań
  • gotowość do częstych wyjazdów na terenie Polski
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • wykształcenie średnie techniczne/mechaniczne
  • zmysł techniczny oraz praktyczna znajomość narzędzi ślusarskich i elektronarzędzi – warunek konieczny
  • umiejętności manualne na wysokim poziomie – praca wymaga precyzji
  • sprawna obsługa pakietu MS Office
  • dbałość o szczegóły i rzetelność w realizacji zadań
  • otwartość na naukę i zdobywanie nowych kompetencji
  • umiejętność pracy w zespole

dodatkowym atutem będzie

doświadczenie w pracy serwisowej, w szczególności z systemami asekuracji lub sprzętem ochronnym

znajomość języka angielskiego na poziomie B1

znajomość programu Comarch CDN

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę (pierwsza umowa na 6 miesięcy)
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • specjalistyczne szkolenia
  • elastyczny czas pracy
  • nowoczesne narzędzia pracy niezbędne do wykonywania zleconych zadań
  • wyposażenie : nowoczesny sprzęt ochrony osobistej oraz odzież robocza wysokiej jakości
  • dofinansowanie do karty sportowej, prywatnej opieki medycznej
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Praca Chorzów
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Chorzów
  • Specjalista ds. ochrony danych Chorzów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Chorzów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Chorzów
  • Specjalista ds. PR Chorzów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Chorzów
  • Specjalista ds. Zakupów Chorzów
  • Specjalista ds. marketingu Chorzów
  • Specjalista ds. ofertowania Chorzów
  • Specjalista ds. Zarządzania Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648