Specjalista ds. serwisu
  • Legnica
specjalista ds. serwisu
Legnica, Legnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 6. 2024

Rekrutujemy dla rozwijającej się firmy produkcyjnej. Ze względu na niszową specjalizację, firma oferuje możliwości rozwoju i szkoleń oraz stabilne zatrudnienie.

Zapewniamy odpowiednie wdrożenie i przyuczenie. Wystarczy, że posiadasz zmysł techniczny, komunikujesz się w języku angielskim lub niemieckim oraz jesteś dyspozycyjny na wyjazdy służbowe (max 3 dni).

Oczekujemy

  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • zdolności manualne
  • mile widziane wykształcenie techniczne

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwość umowy na czas nieokreślony po okresie próbnym)
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne podnoszące kwalifikacje
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • benefity: Multisport, bony świąteczne, spotkania integracyjne,
  • auto do dyspozycji na wyjazdy służbowe

Zadania

  • montaż armatury w oparciu o załączoną dokumentację procesową
  • krótkie wyjazdy służbowe

  • Praca Legnica
  • Specjalista ds. Sprzedaży Legnica
  • Specjalista ds. Zakupów Legnica
  • Specjalista ds. marketingu Legnica
  • Specjalista ds. ofertowania Legnica
  • Specjalista ds. Zarządzania Legnica
  • Specjalista ds. Eksportu Legnica
  • Specjalista ds. transportu Legnica
  • Specjalista ds. HR Legnica
  • Specjalista ds. turystyki Legnica
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851