Specjalista ds. serwisu
  • warmińsko-mazurskie
warmińsko-mazurskie, warmińsko-mazurskie, Polska
P.P.U.H. VOIGT Sp. z o.o.
6. 9. 2024

Teren działania: województwa warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie,

Zakres obowiązków:

  • Montaż i serwis systemów dozujących przepływowych oraz mechaniczno-elektronicznych do zmywarek przemysłowych
  • Realizacja codziennych i tygodniowych zadań wynikających z delegowanych zleceń przez koordynatorów

    o charakterze m.in. serwisów, audytów, szkoleń
  • Regularne raportowanie wykonanych zleceń w systemie.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (techniczne lub zawodowe)
  • Uprawnienia elektryczne SEP E1 do 1 kV
  • Pracowitość oraz umiejętność organizowania własnej pracy
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Otwartość oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się warunków
  • Chęć uczenia się i poszerzenia swojej wiedzy
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz programu MS Office 365
  • Umiejętność samodzielnego definiowania i rozwiązywania problemów
  • Aktywne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze oraz naprawie zmywarek przemysłowych
  • Zdolności manualne drobnych napraw hydraulicznych

W zamian oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Kwartalny system premiowy
  • Program szkoleń (wprowadzające, produktowe, serwisowe)
  • Samochód, telefon komórkowy, komputer
  • Przystąpienie do programu MultiSport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Zniżki na firmowe produkty

  • Praca warmińsko-mazurskie
  • warmińsko-mazurskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544