Specjalista ds. serwisu cyfrowych maszyn poligraficznych
  • zachodniopomorskie
zachodniopomorskie, zachodniopomorskie, Polska
TBS Consulting
8. 10. 2024

Dla naszego Klienta, renomowanego dostawcy maszyn poligraficznych w technologii cyfrowej, od wielu lat działającego na polskim rynku, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. serwisu maszyn poligraficznych (inżyniera lub technika).

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie przeglądów okresowych oraz konserwacji cyfrowych maszyn poligraficznych.
  • Prowadzenie diagnostyki maszyn.
  • Usuwanie awarii gwarancyjnych pogwarancyjnych w ramach kontraktów serwisowych.
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej w autorskim systemie CMS.
  • Doradztwo techniczne oraz wsparcie dla operatorów maszyn w zakresie prawidłowego użytkowania.
  • Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie-techniczne. Wykształcenie wyższe Kandydata będzie stanowiło dodatkowy atut.
  • Doświadczenie w pracy z produkcyjnymi maszynami poligraficznymi, znajomość procesów poligraficznych.
  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację.
  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy, pozytywne nastawienie.
  • Prawo jazdy Kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę u renomowanego dostawcy nowoczesnych maszyn poligraficznych o bardzo dobrej opinii na rynku i niskim wskaźniku rotacji.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B z atrakcyjnym wynagrodzeniem.
  • Dużą samodzielność w planowaniu pracy.
  • Szkolenia techniczne, dostęp do najnowszych technologii.
  • Samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych, telefon, laptop.
  • Pakiet Benefitów (Opieka medyczna, Karta Multisport).

  • Praca zachodniopomorskie
  • Operator maszyn zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190