Specjalista ds. serwisu/automatyk
  • Złotkowo
specjalista ds. serwisu/automatyk
wielkopolskie, Złotkowo, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 8. 2024

Dla jednego z naszych klientów, prężnie rozwijającej się firmy z obszaru produkcyjnego poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko specjalisty ds. serwisu.

Szukasz pracy, w której zdobędziesz nowe umiejętności i rozwiniesz swoją karierę? Mamy ofertę idealną dla Ciebie!

Oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego, mile widziane techniczne (budowa maszyn, mechanika, mechatronika, automatyka i robotyka)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości zagadnień technicznych z zakresu elektrotechniki i automatyki przemysłowej
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętności diagnostyki problemów i analitycznego myślenia
  • znajomości układów automatyki, sterowników i innych komponentów automatyki przemysłowej
  • dyspozycyjności i gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat B
  • znajomość języka angielskiego -będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy z językiem SCL i LD - mile widziane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w branży realizującej projekty na całym świecie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
  • pakiet szkoleń
  • rozwój z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań PLC na rynku
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne, karta sportowa)

Zadania

  • montaż mechaniczny wraz z instalacją systemów transportu bagaży – przenośniki taśmowe, karuzele bagażowe
  • przeprowadzanie przeglądów i niezbędnych czynności serwisowych istniejących systemów
  • usuwanie usterek w ramach obowiązujących gwarancji
  • wyjazdy do klientów w celu naprawy bądź konserwacji urządzeń
  • ocenie stanu technicznego urządzeń BHS u klienta
  • realizacja planowych i awaryjnych akcji serwisowych
  • utrzymanie czasu reakcji serwisu
  • wysokojakościowe wykonywanie napraw na obiekcie lub w siedzibie firmy,
  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • programowanie i obsługa sterowników automatyki
  • optymalizacja i modernizacja w obszarze automatyki oraz w zakresie sytemu SCADA
  • diagnozowanie problemów technicznych systemów transportowych pod kątem mechaniki, automatyki, sterowania i zarządzania
  • aktualizowanie oprogramowania
  • programowanie sterowników PLC oraz konfiguracja systemów SCADA
  • wykonywanie konfiguracji, nastaw oraz sprawdzeń urządzeń
  • prace elektryczne i elektroniczne
  • serwisowanie maszyn i urządzeń od strony układów sterowania,
  • kontrola działania układów bezpieczeństwa

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544