Specjalista ds. Serwisu
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
Interhandler Sp. z o.o.
23. 4. 2024

Interhandler Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, osprzęty, części zamienne oraz usługi serwisowe i profesjonalne doradztwo.

Aktualnie firma poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:
Opis stanowiska:

  • Opracowywanie zamówień i sprzedaż części zamiennych
  • Bieżąca obsługa Klienta
  • Przyjmowanie zamówień
  • Rozliczanie mechaników z pobranych części i materiałów
  • Aktywny kontakt z klientem
  • Obsługa magazynu
  • Przygotowywanie części i materiały eksploatacyjne dla Mechaników Serwisu
  • Odpowiedzialność materialna

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień technicznych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office, w szczególności: Excel)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Systematyczność oraz solidność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Socjalnego
  • Karty okolicznościowe i jubileuszowe

  • Praca Koszalin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Koszalin
  • Specjalista ds. PR Koszalin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Koszalin
  • Specjalista ds. Zakupów Koszalin
  • Specjalista ds. marketingu Koszalin
  • Specjalista ds. ofertowania Koszalin
  • Specjalista ds. Zarządzania Koszalin
  • Specjalista ds. Eksportu Koszalin
  • Specjalista ds. transportu Koszalin
  • Specjalista ds. HR Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228