Specjalista ds. SEO content
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i zarządzanie treściami marketingowymi dla różnych kanałów,
  • Analiza trendów, efektywności marketingu, tworzenie KPI.

Wymagania:

  • Doświadczenie w marketingu treści, SEO oraz tworzeniu materiałów online,
  • Preferowane doświadczenie w architekturze/wnętrzarstwie,
  • Komunikatywna znajomość angielskiego,
  • Umiejętność obsługi Canva, programów do wideo np. AutoCap, oraz pakietu Office,
  • Interesowanie się trendami marketingowymi, dążenie do efektywności,
  • Motywacja do nauki i rozwoju, pozytywne podejście,
  • Skupienie na rozwiązaniach, odwaga w przezwyciężaniu wyzwań, zdolność do pracy pod presją,
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • Pracę w trybie hybrydowym,
  • Pakiet socjalny,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet sportowy,
  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Praca Gliwice
  • Specjalista SEO Gliwice
  • Content Manager Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Specjalista ds. marketingu Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Specjalista ds. Eksportu Gliwice
  • Specjalista ds. transportu Gliwice
  • Specjalista ds. HR Gliwice
  • Specjalista ds. turystyki Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075