Specjalista ds. SEO
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

SPECJALISTA DS. SEO

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań SEO i ADS
  • Optymalizacja treści stron internetowych pod kątem wyszukiwarek
  • Monitorowanie i analizowanie wyników działań SEO
  • Wdrażanie strategii pozycjonowania stron
  • Śledzenie i rozwiązywanie problemów związanych z pozycjonowaniem
  • Śledzenie i analiza trendów w branży SEO
  • Korekty językowe w materiałach marketingowych
  • Udział w działaniach marketingowych działu

✅ Nasze wymagania:

  • Wykształcenie TECHNICZNE.
  • Znajomość niemieckiego lub angielskiego na poziomie co najmniej B2.
  • Doświadczenie w obsłudze narzędzi SEO i ADS.
  • Doskonałe zdolności organizacji pracy i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży B2B.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, w młodym i energicznym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).
  • Niekorporacyjną atmosferę, brak dress code-u.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w oparciu o umowę o pracę.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584