Specjalista ds. SEO @ MPP sp. z o. o.
  • Rzeszow
Rzeszów, Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship, Polska
MPP sp. z o. o.
8. 6. 2024

MPP | Cyfrowa Foto działamy w obszarze druku cyfrowego, fotografii i nowoczesnego introligatorstwa, rozwijając takie marki jak Colorland, nPhoto, Uwolnij Kolory, Artibo czy Presejo.

Wspólnie tworzymy środowisko dla ludzi z pasją. Jesteśmy po to, by ludzie dzielili się emocjami i chcemy, by nasze produkty były w każdym domu.
Każdego dnia dostarczamy naszym klientom na całym świecie to, co najważniejsze - uchwycone wspomnienia i utrwalone emocje. Zawsze perfekcyjnej jakości i zawsze przykładając maksimum uwagi do tego, aby nie tylko nasz produkt, ale także doświadczenie zakupowe były dla każdej osoby wyjątkowe.

Aktualnie do naszego zespołu Performance Marketingu, poszukujemy Specjalisty SEO, który zadba o wzrosty widoczności i pozycji naszych witryn www

OFERUJEMY

  • współpracę z zespołem specjalistów w swojej dziedzinie,
  • udział w realizacji ambitnych projektów,
  • duże pole do generowania i wdrażania pomysłów usprawniających pracę obszaru,
  • przejrzysty zakres zadań i samodzielność w ich wykonywaniu,
  • partnerską relację ze współpracownikami i nieformalną atmosferę pracy,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, Multisport),
  • pracę hybrydową w nowoczesnym biurze w Zaczerniu k. Rzeszowa.

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość optymalizacji stron www pod kątem SEO,
  • doświadczenie w SEO dla e-commerce, w tym na rynkach zagranicznych,
  • bieżąca wiedza na temat SEO, a także trendów w branży,
  • znajomość narzędzi: Google Analytics, Google Search Console, Senuto, Ahrefs, Screaming Frog, Mangools itp.,
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • znajomość j. angielskiego (B1/B2).

OFERUJEMY

,[przygotowywanie strategii SEO - od analizy słów kluczowych, przez analizę konkurencji do oceny rentowności działań,, wykonywanie audytów SEO oraz dokumentów optymalizacyjnych,, linkbuilding – od strategii do zarządzania i weryfikacji, , współpraca ze specjalistami odpowiedzialnymi za content marketing, webdevelopment, marketing,, współpraca z zespołem webdeveloperów przy projektach stron www w kontekście rekomendacji najlepszych rozwiązań z zakresu SEO,, monitorowanie oraz raportowanie działań. Requirements: Marketing, SEO, Google Analytics, Google Search Console, Ahrefs, Senuto, Sitebulb, Semrush, MS Office Additionally: Karta Multisport, Prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie grupowe, Ciekawe projekty, Free coffee, Free parking, No dress code, Wspierające otoczenie.

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista SEO Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Specjalista ds. finansów Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080