Specjalista ds. Rozwoju Zasobów Przedsiębiorstwa
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
Probet Sp. z o.o.
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma Probet jest ogólnopolskim liderem w aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

Obecnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, cała Polska

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie wewnętrznym programem biznesowym firmy,
  • pozyskiwanie nowych Agentów do programu,
  • inicjowanie spotkań w celu pozyskania nowych Agentów,
  • rozliczanie wyników programu.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym jaki i biznesowym,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • sumienność, zaangażowanie,
  • prawo jazdy kat. b.

Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, po okresie próbnym możliwe przejście na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 400 zł netto na okresie próbnym, 5000 netto po okresie próbnym + premie do 5000 netto w zależności od osiągniętych wyników,
  • możliwość pracy hybrydowej/zdalnej.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. Sprzedaży Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. Zakupów Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. marketingu Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. ofertowania Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. Zarządzania Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. Eksportu Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. transportu Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. HR Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. turystyki Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064