Specjalista ds. rozwoju standardów BHP
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Rafineria Gdańska Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • optymalizacja i doskonalenie systemu zarządzania bezpieczeństwem pracy
  • analiza potrzeb, wyznaczanie standardów bezpieczeństwa oraz udział w tworzeniu polityki BHP
  • opracowywanie i nadzorowanie programów HSE, kształtujących właściwe postawy pracowników i kulturę bezpieczeństwa
  • udział w przygotowywaniu procedur operacyjnych, inicjowaniu zmian, koordynowanie ich wdrażania, opiniowaniu dokumentacji bezpieczeństwa
  • inicjowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań organizacyjno-technicznych, w tym dobrych praktyk wspierających ciągłą poprawę i minimalizację ryzyk w obszarze bezpieczeństwa zaangażowanie i aktywny udział w projektach bezpieczeństwa (w obszarze operacyjnym, kulturowym oraz wspierającym rozwój elektronicznych narzędzi BHP)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne), kierunkowe BHP (ukończone studia/studia podyplomowe)
  • warunek konieczny - 3 letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku (głównie dot. doskonalenia systemu bhp, wdrażania projektów i światowych innowacji oraz rozwoju kultury bezpieczeństwa),
  • znajomość przepisów prawa w zakresie BHP
  • znajomość metod analizy przyczynowo - skutkowej, technik Lean Six Sigma
  • wiedza z zakresu systemów ISO BHP, zarządzania projektami/ryzykami
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office, Share Point
  • zdolność analitycznego myślenia, trafne formułowanie wniosków
  • szybkość w działaniu, samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • inicjatywa, proaktywność, kreatywność, zaangażowanie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • praca w najnowocześniejszej rafinerii processingowej w Europie
  • umowa o pracę (pierwsza umowa o pracę na okres 12 m-cy)
  • możliwość otrzymania premii miesięcznej/ kwartalnej/ rocznej oraz nagrody specjalnej
  • przestrzeń do czerpania z najlepszych praktyk dwóch właścicieli
  • możliwość współpracy z ekspertami z branży rafineryjnej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny

Rafineria Gdańska Sp. z o.o. jest jedną z najnowocześniejszych i najbardziej złożonych technologicznie rafinerii w tej części Europy. Rocznie przerabiamy ponad 10 mln ropy, którą dostarczamy naszym właścicielom, w ramach modelu biznesowego JV. Dążymy do doskonałości w zakresie bezpieczeństwa, ochrony środowiska i niezawodności produkcji. Cenimy elastyczność w działaniu, inwestujemy w przyszłość, kreując naszą strategię w oparciu o społeczną odpowiedzialność biznesu i projekty wspierające zrównoważony rozwój.Wiemy, że najlepsze wyniki nigdy nie są dziełem przypadku, a wynikają z zaangażowania, pracy i nieustannego dążenia do rozwoju – zainstaluj się w Rafinerii i zobacz dlaczego praca u nas naprawdę ma znaczenie!

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdańsk
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045