Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Carrefour Polska Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Carrefour Polska to jedna z największych sieci supermarketów i hipermarketów w Polsce, oferująca szeroki wybór produktów spożywczych , kosmetyków , elektroniki i artykułów codziennego użytku . Z ponad 900 sklepami w całym kraju , Carrefour dba o to, aby klienci mieli łatwy dostęp do wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach . Oprócz tradycyjnych zakupów stacjonarnych, Carrefour Polska umożliwia również zakupy online , co jest wygodne i oszczędza czas. Sieć angażuje się także w inicjatywy ekologiczne i społeczne , promujące zrównoważony rozwój i wspierając lokalne społeczności. Carrefour to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie!

Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • koordynacja harmonogramów w ramach wszelkich działań w sklepach - wdrożenia według harmonogramu konceptów, zabudów,
  • generowanie raportów, archiwizacja kluczowej dokumentacji, komunikacja z operacją odnośnie wspólnych działań,
  • wsparcie w prowadzonych projektach dział rozwoju,
  • prowadzenie mini konceptów,
  • koordynacja wprowadzania na rynek nowych produktów,
  • bezpośrednia współpraca z partnerami biznesowymi (producentami, dystrybutorami itd.),
  • prowadzenie kampanii marketingowych z influencerami,
  • przygotowywanie briefów pod content internetowy.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe,
  • obsługa pakietu Office na poziomie średnim - Excel i PowerPoint,
  • umiejętność planowania,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • analityczne myślenie,
  • handlowy umysł,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • doświadczenie handlowe,
  • znajomość branży internetowej (aktualności, trendy, influencerzy).

Mamy dla Ciebie:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w zgranym zespole, gdzie stawiamy na codzienne wsparcie i wspólne rozwiązywanie wyzwań,
  • elastyczny czas pracy - oparty na trybie hybrydowym,
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
  • dynamiczne środowisko pracy i zespół nastawiony na współpracę,
  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045