Specjalista ds. rozwoju rynku
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
DGP Clean Partner Sp. Z o.o.
7. 9. 2024

DGP Clean Partner sp. z o.o.– lider rynku specjalizujący się w outsourcingu usług dla biznesu,

poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • kontaktujesz się telefonicznie z Klientem
  • prezentujesz usługi naszej firmy
  • wstępnie analizujesz i weryfikujesz potrzeby Klientów w celu umówienia efektywnego spotkania
  • zapewniasz profesjonalną obsługę Klientom
  • masz wpływ na kształtowanie lojalności oraz satysfakcji Klientów
  • współpracujesz z pracownikami Regionów z naciskiem na dbałość o właściwą komunikację i odpowiedni przepływ informacji
  • na bieżąco prowadzisz ewidencje i raporty w systemie CRM

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w przeprowadzaniu rozmów dotyczących sprzedaży usług sprzątania
  •  wiedzę  praktyczną i teoretyczną w branży usług utrzymania czystości
  •  znajomość wykorzystywania aplikacji MS Office i CRM
  •  wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

  • umowę o pracę - bo bezpieczeństwo zatrudnienia dla każdego z nas jest superważne.
  • zdrową równowagę między pracą a życiem osobistym - bo nie samą pracą człowiek żyje.
  • pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku - bo Ty wiesz najlepiej, na czym Ci zależy.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Specjalista ds. reklamy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544