Specjalista ds. Rozwoju i Utrzymania Systemu SCCM
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Bank Pekao
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server
  • Active Directory
  • PowerShell

System operacyjny

  • Windows

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i konfiguracja środowiska SCCM, tworzenie i utrzymanie aplikacji oraz obrazów dla systemów operacyjnych.
  • Podejmowanie działań usprawniających pracę własną i innych.
  • Zarządzanie aktualizacjami (Patch Management) oraz propagowanie ich na stacje robocze.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów w zakresie wdrożonych mechanizmów i poprawnego funkcjonowania zależnych systemów.
  • Świadczenie wsparcia 3-go poziomu dla rozwiązań klienckich funkcjonujących w organizacji.
  • Współpraca z klientem zewnętrznym i wewnętrznym Banku.
  • Udział w projektach realizowanych w jednostce.
  • Aktywne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość:
  • środowiska SCCM (System Center Configuration Manager) i elementów składowych środowiska jak np. WSUS
  • systemów klienckich Windows 7/8/10
  • procesu wdrażania i aktualizacji systemów operacyjnych,
  • Microsoft Deployment Toolkit oraz Windows Deployment Services
  • Active Directory, Group Policy Object.
  • procesu przygotowania instalacji nienadzorowanych dla aplikacji
  • Umiejętność diagnozy problemów i analizy logów.
  • Umiejętność pisania skryptów np. PowerShell, VB.
  • Podstawy wirtualizacji stacji roboczych oraz przygotowania i utrzymania tzw. Golden-Image.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.
  • System szkoleń i programów rozwojowych.
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696