Specjalista ds. Rozwoju Elektromobilności (stacje ładowania)
  • opolskie
opolskie, opolskie, Polska
ELOMOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
22. 3. 2024

Elomoto Sp. z o.o. jest nowym graczem na mapie polskiej elektromobilności. Jesteśmy częścią Grupy Energomix S.A. obecnej na rynku energetycznym od 2010 roku. Zajmujemy się rozwojem własnej sieci stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz kompleksową obsługą klientów zewnętrznych w zakresie infrastruktury do elektromobilności. Intensywnie się rozwijamy, dlatego poszukujemy do naszego zespołu ciekawych i ambitnych osób, które chcą zaistnieć w dynamicznie rosnącej branży i tworzyć wspólnie z nami jednego z liderów rynku w Europie Środkowo-Wschodniej. Dołącz do rEVolucji!

Poszukujemy osoby, która dołączy do Działu Sprzedaży w niezwykle dla na ważnej roli Koordynatora ds. Rozwoju Biznesu - Elektromobilność.

Pierwszym krokiem do wspólnej współpracy jest przesłanie swojego CV. W razie pytań prosimy o kontakt z Kamilą (tel. 665404725).

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów zainteresowanych dzierżawą miejsc parkingowych pod ładowarki lub montażem stacji ładowania pojazdów elektrycznych,
  • Przeprowadzanie audytów i wizji lokalnych u klientów,
  • Sporządzanie i negocjowanie ofert dla klientów,
  • Współpraca z działem technicznym.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży do wymagających klientów B2B (atutem będzie znajomość branży energetycznej),
  • Działalności na wyłączność ze 100% zaangażowaniem (alternatywnie szukamy również partnerów handlowych, którym nie nakładamy celów sprzedaży - mogą traktować współpracę jako zajęcie dorywcze),
  • Umiejętności pracy w terenie, pod presją czasu oraz realizacji nałożonych celów,
  • Praktyczne zdolności do wyszukiwania klientów i prowadzenia rozmów sprzedażowych (wielokanałowo – online + offline),
  • Zainteresowanie branżą elektromobilności (głód wiedzy i praktyki w tym obszarze),
  • Znajomość narzędzi komputerowych potrzebnych do pracy w sprzedaży (CRM, portale społecznościowe, mailing, MS Office, itp.),
  • Bardzo dobra organizacja pracy i dbałość o szczegóły,
  • Komunikatywność, kreatywność i pasja.

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe i prowizyjne) adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
  • Możliwość budowy własnej struktury sprzedażowej (partnerzy, handlowcy),
  • Rozwój w nowoczesnym i rozwijającym się rynku elektromobilności,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej firmie, w której dbamy o wzajemne zaufanie, szacunek i wsparcie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer),
  • System szkoleń produktowych i technicznych, Wsparcie marketingowe w realizacji celów sprzedaży,
  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizowania własnych pomysłów,
  • Stabilne zatrudnienie (B2B lub innej wybranej formie – np. umowie zlecenie, umowie o pracę.

  • Praca opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714