Specjalista ds. rozwoju biznesu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Frenzy
16. 9. 2024

Jesteśmy agencją kreatywną z własnym domem produkcyjnym, która specjalizuje się w organizacji i realizacji turniejów esportowych oraz wprowadzaniu marek do świata gamingu. Współpracujemy z renomowaną telewizją Polsat Games, a nasze projekty obejmują produkcję programów telewizyjnych, transmisji esportowych oraz dedykowanych formatów wideo dla partnerów

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów domu produkcyjnego (m.in. produkcja spotów reklamowych (tv i digital), formatów telewizyjnych, contentu video do internetu, podcastów),
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów, a także budowanie i rozwijanie relacji biznesowych z pozyskanymi klientami
  • Kompleksowe prowadzenie procesów sprzedażowych (od briefu po podpisanie umowy z klientem)
  • organizowanie spotkań, przygotowywanie spersonalizowanych ofert, prowadzenie negocjacji sprzedażowych
  • efektywna współpracę z zespołem kreatywnym, PMO oraz produkcji w procesie przygotowywania oraz wyceny oferty, a następnie realizacji i rozliczenia projektu
  • raportowanie postępu w procesach sprzedaży
  • monitorowanie rynku

Wymagania:

  • minimum 2 letniego doświadczenia w sprzedaży produkcji video
  • bardzo dobrej znajomości rynku i rozbudowanej sieci kontaktów
  • nastawienia na realizację celu w założonym czasie
  • wysokie kompetencje komunikacyjne oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • samodzielność i proaktywność w działaniu
  • bardzo dobra organizacji pracy i elastyczność w działaniu
  • umiejętność przygotowywania prezentacji sprzedażowych
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2).

Zapewniamy

  • wynagrodzenie podstawowe w przedziale 8.000 - 10.000 PLN netto
  • atrakcyjne prowizje uzależnione od wyników sprzedaży
  • pracę w biurze w Warszawie w trybie stacjonarnym bądź hybrydowym
  • swobodny klimat, przyjazna atmosfera oraz realny wpływ na rozwój firmy
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • pakiet Medicover, dopłatę do FitProfit, lekcje angielskiego

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584