Specjalista ds. rozliczeń zużycia ciepła i wody z językiem duńskim
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Brunata ZENNER Sp. z.o.o.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sporządzanie rozliczeń kosztów zużycia ciepła i wody

  • wprowadzanie danych do systemu

  • kontrola poprawności i kompletności wprowadzanych danych

  • analiza kosztów zużycia ciepła i wody

  • bezpośredni kontakt z duńskimi współpracownikami

WYMAGANIA:
  • bardzo dobra znajomość języka duńskiego min. B2

  • znajomość środowiska Windows i MS Office (zwłaszcza Excel)

  • umiejętność myślenia analitycznego

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy (nie wymagamy doświadczenia)

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)

  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30)

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt)

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich

  • bezpłatne i regularne kursy językowe online

  • prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584