SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ TRANSAKCJI NA RYNKACH ZAGRANICZNYCH
  • Darłowo
Darłowo, Kowalewice 35, 76-150 Darłowo, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie
ATLANTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
12. 10. 2024
od 6 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Zapraszamy do Atlantic Holding, który prowadzi serwis zaopatrzenia rynku w produkty rybne w szerokiej gamie. Nasz serwis jest dedykowany dla wszystkich obszarów rynku, a duża część odbiorców skupia się na niemieckojęzycznym obszarze Europy. W związku z dynamicznym rozwojem szukamy wsparcia specjalisty w zakresie komunikacji i rozliczeń z zagranicznymi kontrahentami.
Główne zadania: Kontrola rozliczeń: wyciągi bankowe, awiza płatności, zakładanie przelewów. Wystawianie dokumentów sprzedażowych, przesyłanie faktur, ewidencja dokumentów dostaw Kontrola zleceń spedycyjnych, monitorowanie dostaw i przesyłek Komunikacja z księgowością w Berlinie, kontrahentami na rynkach zagranicznych, obsługa korespondencji
Oferujemy: 6500-8000 brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności.

Inne wymagania
Czego od Ciebie oczekujemy? Obowiązkowo: Dokładności, systematyczności, zaangażowania, samodzielności i dobrej organizacji pracy Biegłej obsługi komputera Znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie min. B2 Umiejętności priorytetyzacji zadań Otwartej głowy i gotowości do działania
Mile widziane Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu biura Znajomość ERP Comarch

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca Darłowo
  • Darłowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251