Specjalista ds. Rozliczeń Kosztów | Warszawa |
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Rozliczeń.

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie rozliczeń kosztów eksploatacyjnych centrów handlowych,
  • Koordynacja z Działem Wynajmu zapisów w umowach najmu dot. kosztów dodatkowych,
  • Przygotowywanie danych porównawczych dla zarządzania kosztami dodatkowymi,
  • Przygotowywanie rozliczeń kosztów dodatkowych/ eksploatacyjnych
  • Wprowadzanie i kontrola danych dotyczących umów najmu,
  • Współpraca z zespołami w centrach handlowych
  • Księgowanie dokumentów w systemach księgowych,
  • Kontakt z najemcami i odpowiadanie na ewentualne zapytania odnośnie rozliczeń kosztów wspólnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze księgowości kosztowej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office 365
  • Zaawansowana znajomość programu Excel
  • Umiejętność pracy z dużym wolumenem danych
  • Znajomość systemów typu ERP - mile widziany SAP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie od 50zł brutto/h
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin 8.00 - 16.00 / 9.00 - 17.00
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Możliwość długofalowej współpracy po okresie próbnym

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584