Specjalista ds. Rozliczeń i Obsługi Klienta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Praca.pl
11. 6. 2024

Twoje zadania:

  • Wystawianie faktur za wodę i ścieki zgodnie z taryfą i prawem, w tym sprawdzanie danych do faktur.
  • Analizowanie zużycia wody i ścieków oraz poszukiwanie przyczyn zmian.
  • Rozpatrywanie reklamacji klientów, sprawdzanie ich poprawności.
  • Obsługa korespondencji związanej z rozliczeniami.
  • Współpraca z działem technicznym w zakresie świadczenia usług.
  • Przygotowywanie dokumentów dla sądów.
  • Rejestracja wodomierzy i aktualizacja danych klientów.
  • Pomoc w wprowadzaniu systemów IT i nowych procedur.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie, preferowane ekonomiczne.
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego, księgowość i obsługa klienta będą atutem.
  • Dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Word i Excel.
  • Mile widziana umiejętność obsługi specjalistycznego oprogramowania dla branży wodociągowej.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność obsługi klienta.
  • Zdolność do szybkiego rozwiązywania problemów i pracy pod presją.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę.
  • Kursy i szkolenia.
  • Prywatną opiekę zdrowotną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie.
  • Benefity socjalne i sekcje sportowe.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851