Specjalista ds. Rozliczeń i Fakturowania
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Konsorcjum Stali S.A.
22. 5. 2024

Konsorcjum Stali S.A. z siedzibą w Zawierciu, krajowy lider w branży wyrobów hutniczych i produkcji zbrojeń budowlanych, posiadający własne Centrum Serwisowe Blach, Centrum Serwisowe Stali oraz Zakład Konstrukcji Stalowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa transakcji handlowych
  • wystawianie dokumentów sprzedaży i gospodarki magazynowej

Wymagania:

  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • umiejętność w posługiwaniu się pakietem MS Office
  • dobra umiejętność organizowania pracy
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną
  • interesującą i pełną wyzwań pracę u cenionego pracodawcy
  • wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w gronie doświadczonych profesjonalistów w atmosferze wzajemnej współpracy

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509