Specjalista ds. Rozliczeń
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Trakcja S.A.
30. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Przygotowanie dokumentów rozliczeniowych pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym (PŚP) będących podstawą do wystawienia faktur sprzedażowych.
  • Przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych w zakresie robót realizowanych przez Podwykonawców, zleceń wewnętrznych, umowy Konsorcjum.
  • Weryfikacja kosztów oraz faktur dotyczących kosztów ogólnych kontraktu oraz Podwykonawców
  • Przygotowanie dla Inżyniera i Zamawiającego raportów dotyczących rozliczenia finansowego Kontraktu (raporty miesięczne, plany sprzedażowe).
  • Przygotowywanie raportów do Centrali zgodnie z wewnętrznymi procedurami Spółki, współpraca z przełożonymi i działaniami Spółki, w tym księgowości, kontrolingu, rozliczeń, prawnym, skarbu.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności w branży budowlanej.
  • Doświadczenie w finansowym rozliczaniu kontraktów budowlanych.
  • Wykształcenie średnie ekonomiczne, finansowe lub techniczne.
  • Znajomość procesów finansowych, zagadnień podatkowych i rachunkowych.
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel - poziom biegły.
  • Sumienność, duże zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

  • Doświadczenie zdobyte w obszarze dużych projektów infrastrukturalnych.
  • Wiedza z zakresu rozliczania kontraktów opartych o PZP, FIDIC.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).
  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.
  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecanie pracowników (500-5000zł brutto).

  • Praca Gliwice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gliwice
  • Specjalista ds. PR Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Specjalista ds. marketingu Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Specjalista ds. Eksportu Gliwice
  • Specjalista ds. transportu Gliwice
  • Specjalista ds. HR Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190